Ing. Ivana Minářová

Co o mě říkají mí klienti?

Milan Lempera

Vaše konzultace mi pomohla urovnat si myšlenky a potvrdit některé názory, takže jsem za ní velmi rád.

Ing. Ondřej Perháč

www.mpce.cz
(Poznámka: tato zpětná vazba není od klienta, ale od spolupracovníka, který pro mne formou subdodávky zpracovává stavebně konstrukční řešení staveb)

S Ivanou Minářovou se mi velmi dobře spolupracuje. Podklady od ní jsou vždy perfektní, což se nedá říci u všech stavebních projektantů.

Dana Pechtorová

dana.pechtor@centrum.cz ~ 604 272 188
Paní Ing. Minářovou mohu doporučit. Jako jediná se nezalekla náročnosti projektu přestavby v obtížných podmínkách a za to jí patří mé velké díky. Během komunikace byla vždy vstřícná a ochotná. Vzhledem k mé opožděné stavbě se i po dvou letech na ni můžu obrátit.

Pavel Rozehnal

IT ~ rozehnal@gmail.com ~ 777 248 828
Paní Minářovou mohu vřele doporučit. Řešili jsme s ní kompletní rekonstrukci řadového domku v Brně od zaměření původního stavu až po konzultace při realizaci. Využili jsme její služby i pro vyřízení stavebního povolení. Oceňuji hlavně výbornou komunikaci a plnění termínu. Za nadstandard také považuji schopnost pružně reagovat na požadavky od klienta a prověření možností, které běžně nerealizuje a musí si k nim něco nastudovat. Co vím od známých, tak to není vůbec běžná vlastnost u projektantů. V projektu se nám samozřejmě vyskytly nějaké drobné nesrovnalosti, ale paní Minářová je byla schopná a ochotná řešit bez zbytečného odkladu a v případě nutnosti i přímo na stavbě s realizátorem. Paní Minářová má také přehled v oblasti automatizace domácnosti a souvisejících technologií, což je v dnešní době také „nepostradatelnou“ součástí každé stavby. Je skvělé, že i tento aspekt je zohledněn při přípravě projektu. Děkujeme a jsme rádi, že jsme si ji vybrali.

Jan Opatřil

S paní inženýrkou jsem se e-mailem domluvil na rozsahu, termínu zpracování skutečného provedení stavby a konečné ceně. Po zaměření proběhlo zpracování a předání pasportu stavby v digitální podobě včetně souborů v DWG. S kvalitou nabízených služeb jsem byl spokojen. Případným zájemcům mohu paní inženýrku doporučit. V Brně 21.10.2019.

Petr Slíva

www.psautodoprava.cz
Ing. Ivana Minářová naší společnosti neuvěřitelným způsobem pomohla s dodatečným povolením stavby, na kterou bylo vydáno rozhodnutí o jejím odstranění. Její komunikace, přístup, dokumentace, prostě naprosto vše. Opravdu jsem se s takovým přístupem ještě nikdy nepotkal. S čistým svědomím a upřímně doporučuji, je naprosto skvělá a jedinečná. Moc děkujeme.

Miroslav Janáč

Paní Minářová nám zajistila dokumentaci skutečného stavu a vše prošlo – máme zkolaudováno! Komunikaci, služby a servis hodnotím jako super – přesně podle mých představ. Je škoda, že jsme projekt neřešili s někým jako vy hned od začátku. Mnohokráte děkujeme.

Miloš Krejčí

Budu velmi stručný. Takhle si představuji profesionální služby – rychle, kvalitně a precizně. K projektu Ivany Minářové neměl stavební úřad sebemenší připomínku. Děkuji.

Robert Vlach

Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze, www.robertvlach.cz
Ivanu Minářovou jsem oslovil, aby nám poradila s regulací radiátorů ústředního topení. Doma jsme měli neustále buď přetopeno, anebo naopak chlad z větrání, a tyto extrémy citelně zhoršovaly komfort bydlení. Ivana doporučila geniálně jednoduché řešení: 3 termoregulační hlavice na topení po 500 Kč/ks, které snímají teplotu v místnosti a automaticky radiátor regulují na požadovanou teplotu. Po jednoduché instalaci a nastavení máme v bytě tepelnou pohodu, jakou jsme dříve nezažili. Ivana je 100% profík a její práci moc doporučuji.

Jakub Martinec

Paní Ing. Minářovou jsem oslovil s prosbou o pomoc s plánováním rekonstrukce jádra bytu v panelovém domě ze začátku 60. let. Paní inženýrka si na mě záhy našla čas a zpracovala velmi profesionální dokumentaci plně vyhovující požadavkům našeho SVJ. Nesmírně oceňuji, že v okamžiku, kdy měla za sebou návštěvu na místě a shromáždění všech podkladů, zpracovávala mou objednávku i během své dovolené v zahraničí. Stejně důležitá, jako samotné zpracování dokumentace, pro mě byla její spolupráce se šikovným statikem panem Ing. Průšou, kterému se v mé věci povedlo dohledat (zdánlivě ztracenou) dokumentaci domu a na jejím základě zodpovědně zpracovat statický posudek, včetně doporučení varianty řešení dispozice. Jelikož jsem kontakt na paní Ing. Minářovou získal od svého kamaráda – rovněž jejího klienta, který se se svou spokojeností netajil – dovoluji si doporučení na její služby šířit dál.

Ján Kozel

www.brnododetailu.cz
Kupovali jsme obchodní prostory s plánem na kompletní rekonstrukci dle našich nemalých představ. Popravdě jsem si vše představoval „jako Hurvínek válku“ – najmeme zedníky a jdeme na to, ať je vše co nejrychleji hotové. První návštěva na stavebním úřadě mě značně zchladila: „To bohužel nepůjde, protože vyhláška… dle normy…“ Prostě pro laika hrůza. Hned jak jsem zabouchl dveře jsem věděl, že to bude chtít odbornou pomoc. Paní Minářovou jsem si vybral i kvůli jejímu webu Genialnidum.cz. Je vidět, že pořád hledá nové možnosti. Pomohla nám s řešením, zabezpečila potřebné dokumenty a také jednala s úřady. A co bylo nejdůležitější, změna užívání prošla bez komplikací.

Kateřina Hladká

Paní Ing. Ivana Minářová nám zpracovala pasport stavby rodinného domu. Poradila nám se všemi náležitostmi a pomohla s dokumenty, které jsme podávali na stavební úřad. Zpracování projektu bylo velmi rychlé a precizní a také cena byla velice příznivá. Její jednání bylo vždy milé a profesionální. Děkujeme jí a její služby můžeme jedině doporučit.

Ing. Dalibor Běl

Belog Steel s.r.o.
Dobrá práce, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, přesné dodržení termínu odevzdání se všemi náležitostmi. Jednalo se o zdokumentování v CAD staré železobetonové skladové haly v Kuřimi o ploše 4 000 m2, včetně dvoupodlažního kancelářského přístavku. Absolutně bez připomínek.

Zbyněk Valášek

Ivana Minářová zpracovala situační výkres k dokumentaci pro stavební povolení, kterou jsem poptával u jiného projektanta. Termín vypracování byl ve velice krátké době a cena příznivá. Komunikace byla bez problémů, po realizaci se nevyskytly žádné problémy. Očekávání předčilo: rychlost a odbornost. Příště bych se rozhodoval stejně.

Milan Žák

www.domalu.cz
Když jsme rekonstruovali náš rodinný dům (nástavba patra), požádal jsem Ivanu Minářovou o konzultace, protože stavebnictví není můj obor. Ivana mi několikrát velmi dobře poradila a upozornila na možné problémy, které já jako laik neodhalím. Co musím také ocenit je její preciznost a dodržování slíbených termínů.

Eva Jansová

Ivanu Minářovou jsme oslovili, zda by se s námi pustila do rekonstrukce 200 let staré roubené chalupy napadené dřevomorkou. S jejím profesionálním přístupem jsme byli moc spokojení. K vlastní stavbě se dokázala postavit jako k staré chalupě, která si žije svým životem a plány rekonstrukce jsou navrženy a zpracovány s ohledem na stáří, typ a funkci domu. Ivana se ujala také vyřízení všech potřebných úkonů a jednání s úřady, nejen při vyřizování stavebního povolení, ale také v rámci výběrového řízení na dodavatele stavby. Touto cestou bychom jí rádi poděkovali a současně všem doporučili její služby.

Máte zájem o mé služby?

Rádi byste využili mých služeb, ale chcete si mě proklepnout? Vyberte jeden z výše uvedených kontaktů a já vás s ním propojím.

Kontaktujte mě